Jak zamówić

Zamówienia mogą być składane pocztą elektroniczną lub poprzez formularz ze strony. Prosimy o podanie dokładnego adresu wraz z kodem pocztowym i telefonem kontaktowym.

Zlecenia na Merkivy do użytku domowego realizujemy w terminie około 5 dni roboczych od daty przyjęcia. W przypadku dużego natężenia pracy czas realizacji może się nieznacznie wydłużyć.

Zamówienia na Merkivę Brama Światów realizujemy w terminie około 5 tygodni.

 

Płatność

Akceptujemy płatność poprzez wpłatę na konto lub płatność on-line (kartą). Link do płatności on-line wysyłany jest na żądanie wraz z potwierdzeniem zamówienia. Możliwe jest również uregulowanie płatności częściowo przelewem a częściowo kartą.

 

Wysyłka

Merkiva Alfa oraz Merkiva Alfa Moc dostarczane są do klienta w formie w pełni złożonej. Jedyną czynnością, która należy samodzielnie zrobić, jest założenie aktywatorów kryształowych do rdzenia, gdyż ze względu na możliwość zagubienia ich w transporcie, wkładamy je do oddzielnej torebki. Aktywatory są ponumerowane i opisane a ich założenie zgodnie z instrukcją zajmuje jedynie 5 minut.

Oba modele Merkivy pakowane są w duże pudła o kształcie sześciokąta.

Merkiva i Merkaba - opakowania

Ponieważ wymiary i kształt opakowań przekraczają standard przyjęty przez większość firm kurierskich, wysyłamy je za pośrednictwem Poczty Polskiej. Na terenie Polski paczka dochodzi w ciągu 24 godzin od daty nadania, na terenie Europy jest to około 5 dni roboczych. Transport do Ameryki zajmuje około 10 dni roboczych.

Merkiva Brama Światów dostarczana jest w częściach wymagających samodzielnego złożenia. Możliwe jest zamówienie Bramy Światów wraz z montażem po wcześniejszym uzgodnieniu.

 

Zapraszamy do nawiązania osobistej znajomości z tymi niezwykłymi instrumentami!

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.