Tworzymy Wielowymiarową Rzeczywistość

Wielowymiarowa energia jest na razie na Ziemi niezwykłą rzadkością. Ponieważ przez wiele tysiącleci dostęp do wielowymiarowości był odcięty, ludzie nie są do jej odczuwania przyzwyczajeni. Dostęp ten dopiero zaczyna się pojawiać. Wielowymiarowy Aktywator Merkiva staje się praktycznym instrumentem umożliwiającym doświadczenie własnej wielowymiarowości i przystosowanie swojego pola energetycznego do nowych warunków istnienia. Z miesiąca na miesiąc, na energetycznej mapie świata będzie się pojawiało coraz więcej różnej wielkości punktów dostępu do wielowymiarowej energii. Takich jak ta, Wielowymiarowa Merkiva Brama Światów uruchomiona 10 września 2014 roku w Polsce na Pomorzu Zachodnim:

Wielowymiarowa Merkaba, wielowymiarowa Merkiva

oraz dziesiątków, a później z pewnością setek instrumentów mniejszych, lecz w swym działaniu wyjątkowo potężnych:

Multidimensional Merkaba

W miarę nasycania tą unikalną wibracją ziemskiego pola świadomości będą zachodziły wielkie zmiany jakościowe u tych, którzy się na nią otworzą. Pamiętajmy, że w kwantowym polu świadomości, myśli i idee indukują się nieraz w umysłach oddalonych od siebie nawet o tysiące kilometrów. W miarę przybywania istot potrafiących wielowymiarowość odczuwać pole wielowymiarowej energii będzie się rozrastać, a informacje z niego płynące zaczną przenikać do umysłów milionów ludzi na całym świecie.

 

Tak właśnie rodzi się Nowa Rzeczywistość!

Tworzymy łańcuch pozytywnych przemian.

Ty również możesz się stać tego łańcucha ogniwem!

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.