Zasięg i badania radiestezyjne

Po całodziennej pracy nad wykonaniem pierwszego modelu Wielowymiarowej Merkivy Alfa Moc byłem przez kontakt z tym instrumentem tak silnie „napromieniowany”, że czułem wyraźnie jej oddziaływanie nawet po oddaleniu się na sporą odległość. Z początku po prostu krzątałem się w pobliżu warsztatu, gdzie Merkiva została złożona, potem poszedłem na spacer do lasu. Emanacja była wciąż silnie odczuwalna. Jej wpływ zaczął słabnąć dopiero w odległości prawie kilometra od domu. Należy przy tym wziąć pod uwagę, że mieszkamy w terenie rzadko zaludnionym, w większości zalesionym, co ułatwia propagację wszelkich energii. W terenie gęsto zabudowanym emanacja może rozchodzić się inaczej.

Warto zaznaczyć, że emanacja rozchodzi się na co najmniej 2 sposoby. Najprostsza emanacja fizyczna rozchodzi się w myśl zasady, że natężenie emitowanej fali maleje wraz z kwadratem odległości od nadajnika. Prócz propagacji fizycznej jest jeszcze oddziaływanie subtelne, to zaś może rozciągac się w promieniu wielu kilometrów. Należy bowiem pamiętać, że Merkiva, podobnie zresztą jak Merkaba, współpracuje z człowiekiem, podnosi jego świadomość, pogłębia zrozumienie, zmienia aurę. Wpływ podniesienia świadomości nie jest oddziaływaniem z zakresu fizyki newtonowskiej, lecz kwantowej i może być odczuwalny w odległości wielokrotnie większej, niż mogłaby na to wskazywać potencjalna moc instrumentu. Nic więc dziwnego, że wielu oczekujących na przesyłkę Merkaby lub Merkivy klientów, czuje jej oddziaływanie już wtedy, gdy instrument do nich jedzie.

Merkiva w badaniach radiestezyjnych daje bardzo ciekawe wyniki, zanim jednak je przedstawimy, warto wspomnieć parę słów o metodzie badawczej. Większość badań tego typu wykonuje się za pomocą wahadełka, jednak to nie wahadełko jest rzeczywistym instrumentem pomiarowym, lecz ustrój energetyczny i intuicja osoby, która badanie przeprowadza, gdyż to właśnie ona mniej lub bardziej świadomymi ruchami wprowadza wahadełko w ruch. Wynik badania będzie zatem ZAWSZE zależał od kondycji psychofizycznej oraz systemu przekonań osoby badającej. Z tego właśnie powodu do badań radiestezyjnych podchodzimy jednocześnie z szacunkiem i z dystansem. Jak do tej pory jest to jedyny sposób na „zmierzenie” oddziaływań niefizycznych, ale trudno temu pomiarowi nadać obiektywny charakter.

Aby zilustrować potencjalną omylność takich badań, przytoczę anegdotę z historii badań Merkivy. Otóż odwiedził nas kiedyś pewien specjalista w dziedzinie radiestezji. Oglądał wszystkie nasze instrumenty, mierzył wahadełkiem natężenie energii. Najpierw zatrzymał się przy Merkabie Alfa. Stwierdził natężenie radiestezyjne w wysokości 8500 jednostek w skali Bovisa. Później podszedł do wiszącej nieopodal Merkivy Alfa Moc. Wahadełko ani drgnęło.

- Tamta działa bardzo dobrze, ale ta nie działa wcale – skonkludował nasz gość.

Hmm, pomyślałem w zdumieniu. To przecież niemożliwe! Merkiva, a zwłaszcza model Alfa Moc działa nadzwyczaj mocno...

Kolejnym instrumentem ocenianym przez naszego gościa była stacjonarna Merkaba Brama Światów.

- Proszę ją zmierzyć – zaproponowałem. Niestety wahadełko milczało jak zaklęte...

- Ta również nie działa – stwierdził gość.

- A jakiej używa Pan skali? - zapytałem.

- Skali Bovisa, do 10.000 jednostek.

- 10.000 jednostek to trochę za mało. Może powinien Pan rozszerzyć skalę?

Nasz gość rozszerzył skalę do 20.000 i wykonał pomiary powtórnie. Tym razem wahadełko rozkręciło się radośnie, zarówno w Bramie Światów, jak i w Merkivie Alfa Moc. Natężenie emitowane przez tą ostatnią okazało się mocniejsze nawet od Bramy Światów.

Morał z tej anegdoty można wyciągnąć taki, że to, co się osobiście czuje jest znacznie cenniejsze od tego, co wskaże wahadełko, zamiast więc skupiać się na pomiarach, lepiej się wyciszyć i samodzielnie odczuć działanie instrumentu.

Aby jednak naszym klientom ułatwić dokonanie wyboru, podajemy uśrednione wyniki wielu badań radiestezyjnych. Zaznaczamy, że należy je traktować jako wskazówkę i punkt odniesienia. Nie są to bowiem pomiary, które można by określić jako obiektywne.

 

Model

Wielkość cm

Natężenie w skali Bovisa

Merkaba Gwiazda

46

7.000

Merkaba Alfa

76

7.500

Wielowymiarowa Merkiva Alfa

74

15.000

Merkaba Alfa Moc

95

8.500

Wielowymiarowa Merkiva Alfa Moc

93

17.000

Merkaba Brama Światów

380

12.000

Wielowymiarowa Merkiva Brama Światów

380

24.000

Merkaba Gwiezdne Wrota

750

18.000

 

Jak widać z powyższego zestawienia, Wielowymiarowe Merkivy zdecydowanie wyróżniają się pod względem natężenia emanacji. Prosimy jednak pamiętać, że natężenie to nie wszystko. Ważne są też inne czynniki, takie jak jakość emanacji oraz jej zasięg.

Jeśli chodzi o czynnik jakości, to Merkiva, choć znacznie silniejsza od Merkaby jest od niej jednocześnie delikatniejsza, bardziej subtelna i lepiej zestrojona z ludzką aurą. Osoby, które przy Merkabie miały przejściowe uczucie dyskomfortu związanego z przechodzeniem energii przez zablokowane czakry, przy Merkivie czują się zazwyczaj bardzo dobrze i komfortowo.

Natężenia emanacji nie należy mylić z długością fali, od której zależy zasięg oddziaływania. Długość fali zależy od rozmiaru instrumentu, im większy, tym dłuższa fala, im dłuższa fala, tym dalszy zasięg. Dlatego też, mimo iż Wielowymiarowa Merkiva Alfa Moc zbliża się do natężenia Merkaby Gwiezdne Wrota, ze względu na długość fali nośnej zasięg subtelnego oddziaływania Gwiezdnych Wrót jest nieporównywalnie większy.

Ciekawe rzeczy ujawniły się również przy sprawdzaniu biegunowości Merkivy oraz kamieni, które wchodzą w jej skład. Jak wiadomo, każdy kamień ma swoja biegunowość. Na jednym jego końcu jest plus, na drugim minus. Zakładaliśmy kamienie do Merkivy zgodnie z ich biegunowością oraz bez zwracania uwagi na biegunowość. Okazało się, że w przypadku, gdy kamienie zostały ułożone niezgodnie z ich wstępną polaryzacją, po kilku dniach przebywania w Merkivie ich polaryzacja się zmieniała zgodnie z polaryzacją ramion Merkivy. Energia płynąca przez układ Merkivy jest na tyle silna, że bez problemu zmienia polaryzację kamieni.

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.