Galaktyka - wielowymiarowa piramida atlantycka z podwójną spiralną sferą

Materiał archiwalny opisujący działanie pierwszej wersji Galaktyki. Najnowsza wersja tego instrumentu to Złota Galaktyka.

Galaktyka powstała z przywołania prastarej pamięci i z tęsknoty za kosmosem...

Swą nazwę zawdzięcza nie tylko unikalnemu kształtowi przypominającemu spiralną galaktykę. Twórcy projektu, podczas pracy nad nią, uruchomiła się spontaniczna, telepatyczna komunikacja z gwiazdami.

Stąd piękna nazwa, która została jej nadana.

DZIAŁANIE

  • Galaktyka działa kojąco, relaksująco i odprężająco.
  • Ułatwia głęboką medytację i kontakt z nadświadomością.
  • Harmonizuje przepływ energii w czakrach.
  • Wprowadza równowagę pomiędzy energiami Ziemi i kosmosu (płynącymi z dołu do góry i z góry na dół).
  • Pomaga ustalić właściwy kierunek wirów energii w aurze i w czakrach.
  • Aktywizuje, chroni i rozświetla aurę.
  • Harmonizuje energię otoczenia.
  • Neutralizuje działanie energii negatywnych.
  • Pozwala na dostęp do poziomu programowania rzeczywistości

 

Konstrukcja nośna Galaktyki składa się z czterech, przenikających się nawzajem piramid o proporcjach egipskich (atlantyckich*) wykonanych z metali reprezentujących żywioły ziemi

i kosmosu (mosiądz, tytan oraz diamagnetyczna stal szlachetna)

* według niektórych źródeł ezoterycznych i zgodnie z osobistymi doświadczeniami autora, piramidy egipskie zostały zbudowane przez przybyszy z Atlantydy w czasach poprzedzających cywilizację egipską.

Unikalna kompozycja 23 potężnych kryształów. 16 kryształów w narożnikach i 7 w rdzeniu.

energia  kryształów, święta geometria,litoterapia

Podwójna spiralna sfera z czystej miedzi układa się we wzór Kwiatu Życia.

kwiat życia,piramida,galaktyka,święta geometria,energia kształtów

 

Kierunek obrotu energii emitowanej przez toroidalną spiralę ma duże znaczenie dla polaryzacji naszych czakr. Ruch wirowy w czakrach jest u obu płci inny. Aby Galaktyka osiągnęła pełną moc i żeby mogły z niej komfortowo korzystać obie płcie, zastosowaliśmy w niej podwójną symetryczną spiralę.

Czakry, które u mężczyzny kręcą się w prawo, u kobiety powinny wirować w lewo. Analogicznie czakry, które u kobiety wirują w prawo, u mężczyzny powinny kręcić się w lewo. Ów naturalny, przypisany płci kierunek obrotu jest bardzo często zaburzony i nieprawidłowy. Zaburzenie kierunku przepływu energii jest przyczyną wielu uporczywych dolegliwości, które często samoistnie mijają, gdy przywrócony zostanie naturalny kierunek. Przywrócenie właściwej cyrkulacji energii w czakrach daje zazwyczaj odczucie ulgi, lekkości i zwiększenia sprawności życiowej.

Na jednym z naszych warsztatów pracowałem z mężczyzną w średnim wieku ustawiając poprawny kierunek obrotu energii w jego czakrach. Miałem przy tej okazji możność zaobserwowania bardzo ciekawego zjawiska. Po poprawnej aktywacji, energia z czakry korony wypłynęła intensywnym, złotym światłem. Struktura tego światła układała się w piękny, prawoskrętny wir, który schodził ku dołowi, rozszerzając się symetrycznie i osiągając maksymalną rozpiętość na wysokości czakry serca. Później zaczynał się symetrycznie zwężać schodząc dalej w dół i łącząc się z czakrą podstawy (czakra korony i czakra podstawy wirują u mężczyzny w prawo). Całe ciało było tym wirem otoczone niczym świetlistym kokonem.

Analogicznie, taki sam wir u kobiety wypływa z czakry korony i podobnie otaczając całe ciało, łączy się z czakrą podstawy. Jest to jednak wir lewoskrętny, gdyż czakra korony i czakra podstawy wirują u kobiet w lewo. (Ach te przyciąganie! Co byśmy zrobili, gdyby nasze wiry kręciły się w tych samych kierunkach? Nic by nas ku sobie nie ciągnęło...)

Są to dokładnie takie same wiry, jakie udało się odwzorować w Galaktyce!

To właśnie taki rodzaj wiru, rozpięty pomiędzy czakrą korony i podstawy, pozwala na obserwację słynnego, potwierdzonego badaniami naukowymi  toroidalnego wiru przestrzeni serca!

Przestrzeń serca, to nasza przestrzeń tworzenia. Matryca materializacji stwarzanego przez każdego z nas świata. Galaktyka w jej obecnej formie jest potężnym instrumentem energetycznym ułatwiającym swobodną manifestację twórczej matrycy. Daje ona głęboki wgląd w pole świadomości. Dla użytkownika oznacza to dostęp do rozległego programu, w którym zapisana jest jego indywidualna rzeczywistość. Zaledwie niewielki fragment tego programu to nasze świadome życie. W codziennej działalności ogromna większość tego programu pozostaje poza naszym świadomym zasięgiem, podobnie zresztą jak większość naszego mózgu jest zazwyczaj nieaktywna. Obcowanie z Galaktyką daje możliwość dotarcia do tych niewykorzystywanych na co dzień obszarów, a poprzez to do pełniejszego uczestniczenia w procesie tworzenia rzeczywistości.

Unikalną cechą Galaktyki jest jej jej bardzo duża moc połączona z łagodnym, bezinwazyjnym działaniem. Tajemnica tego sukcesu tkwi w podwójnej spiralnej sferze. Dzięki niej odciążony został intensywny przepływ energii poprzez rdzeń główny, który bez spiralnej sfery mógłby wywoływać uczucie zwiększonego ciśnienia w czakrach. Dzięki spiralnej sferze większość tej energii jest równomiernie rozprowadzana po całej aurze użytkownika, zgodnie z naturalnym kierunkiem jej wirowania. Właściwość ta sprawia, że z Galaktyki mogą swobodnie korzystać nie tylko osoby zaawansowane, ale również te, które nie miały dotąd dużego doświadczenia w duchowym rozwoju.

Z wielką przyjemności i satysfakcją oddajemy ten wspaniały instrument do powszechnego wykorzystania dla wszystkich tych, którzy pragną dokonać wielkiego skoku w swoim rozwoju. Natężenie radiestezyjne tego urządzenia przekracza 150.000 jednostek Bovisa (dla porównania, Merkiva Alfa Moc 105.000 a największy słowiański kompleks kamiennych kręgów w Grzybnicy szacowany jest na 100.000). W odróżnieniu od kręgu, który daje wibrację rozproszoną, w przypadku Galaktyki jest to strumień bardzo skoncentrowany, a więc bardzo skuteczny. Siłę czterech piramid, 23 kryształów i podwójnej spiralnej sfery udało się umieścić w jednym, kompaktowym urządzeniu. Jego działanie jest na tyle silne, że naprawdę trudno go nie odczuć!

Medytacja pod Galaktyką to prawdziwa kosmiczna przyjemność oraz wspaniała nauka, ponieważ przy niej uczymy się odczuwać własna energię!

 

DOŁĄCZ DO GALAKTYCZNEJ RODZINY!

Galaktyka jest naszą najnowszą i najbardziej zaawansowaną konstrukcją, prawdopodobnie jest też najnowocześniejszą piramidą na świecie. Po kilku miesiącach testów i usprawnień instrument ten wszedł w fazę seryjnej produkcji. Pierwsze Galaktyki zaczęły już zasilać pole twórczej rzeczywistości w Polsce i za granicą. Obecnie czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi 3 do 4 tygodni.

Naszą misją jest podnoszenie świadomości mieszkańców Ziemi. Celowi temu służą wszystkie nasze działania, a zwłaszcza instrumenty, które tworzymy. W wyraźnie odczuwalny sposób rozświetlają one świadomość osób, które nimi przebywają. Wśród tych instrumentów, Galaktyka znajduje się na wyjątkowej pozycji. Nigdy dotąd w nowożytnej historii nie stworzono urządzenia o tak zaawansowanej konstrukcji opartego na energii kształtów i kryształów o tak zaawansowanej konstrukcji. Odwzorowuje ono z dużą dokładnością dynamiczne, wirowe energie tworzące naszą rzeczywistość.

Jesteśmy głęboko wdzięczni wszystkim starożytnym i mądrym duszom, które decydują się na pójście w stronę Galaktycznej Świadomości. Każdy Wasz krok w stronę nieograniczonego rozwoju, staje się bramą dla wielu tysięcy innych, którzy oczekują na swe przebudzenie.

Dziękujemy Wam za to!

Galaktyczna Rodzina się budzi.

Dołącz do niej!

 

DANE TECHNICZNE:

Poczwórna piramida o podstawie czworoboku wykonana zgodnie z proporcjami Wielkiej Piramidy w Gizie (Egipt).

2 wajemnie przenikające piramidy o wibracji męskiej (słonecznej), wykonane z tytanu.

2 wzajemnie przenikające piramidy o wibracji żeńskiej (ziemskiej), wykonane z mosiądzu, ustawione pod kątem 45o w stosunku do piramid męskich.

23 kryształy (kamienie półszlachetne) w rdzeniu i w narożnikach:

- 7 kryształów w rdzeniu dobranych zgodnie z układem 7 czakramów w ludzkim ciele.

- 16 kryształów w narożnikach harmonizuje wibracje, wzmacnia i działa rewitalizująco na naszą aurę (ametyst, kwarc różowy, brazylianit, amazonit, kamień księżycowy, czarny turmalin, fluoryt i pomarańczowy selenit)*

* układ kamieni w narożnikach i rdzeniu może się nieznacznie różnić w zależności od wersji produktu i dostępności surowców. Odpowiednio dobrana pozycja zamocowania aktywatorów ma decydujące znaczenie dla poprawnego funkcjonowania całego urządzenia.

Podwójna spiralna sfera wykonana z miedzi tworzy wzór aktywnego, toroidalnego pola prawo i lewoskrętnej energii.

Średnica w pionie: 67 cm pomiędzy biegunem dolnym i górnym

Średnica w poziomie: 91 cm w najszerszym miejscu

Waga netto: około 10,5 kg (z kryształami i sferą)

Natężenie radiestezyjne: 150.000 jednostek Bovisa

Cena: 3500 zł  3300 zł

 

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.