Wielowymiarowa Merkiva Alfa - Wir Mocy

Wielowymiarowa Merkiva Sferyczna Piramida,święta geometria,energia kształtów,sfera,energetyzator,odpromiennik,Merkaba,piramida horusa,piramidy energetyczne

Merkiva Alfa z podwójną spiralną sferą.

Najnowsza wersja Merkivy jest jeszcze lepiej wyważona, a podwójna spiralna sfera daje płynącej przez nią sile życiowej przyjemny rozpęd.

 

Alfa na zdjęciu została puszczona w ruch aby ukazać jej kształty.

ENERGETYZATOR

Doświadczenie pierwszego kontaktu ze Sferyczną Merkivą Alfa daje odczucie intensywnego przepływu energii, ponieważ instrument ten bardzo silnie pobudza cały ustrój energetyczny. Proces wyrównywania energii trwa zazwyczaj od 2 do 4 tygodni, po czym stabilizuje się po osiągnięciu przez użytkownika stanu podwyższonych wibracji.

 

NARZĘDZIE MEDYTACYJNE

Cechą charakterystyczną Sferycznej Piramidy Merkiva Alfa jest niemal natychmiastowe przełączanie umysłu w stan Alfa. Koniec z bezładnymi myślami płynącymi jednocześnie w wielu kierunkach naraz. Wystarczy się na chwilę pod Sferyczną Merkivą Alfa zatrzymać, umysł wyłączył się z panującego na zewnątrz chaosu. Myśli zaczynaja się porządkować, nabierają głębszego sensu i wyrazu. Skupiony umysł z łatwością odnajduje rozwiązania życiowych sytuacji, odkrywa nowe idee i poznaje jak je wprowadzić w praktyczne życie.

Merkiva Alfa jest przydatna na co dzień, jako dyskretny doradca w chwilach, gdy życie wymaga od nas decyzji i odpowiedzi. Jest to również źródło niezliczonych inspiracji dla ludzi pracujących twórczo oraz wspaniały instrument dla ludzi uczących się.

Osoby medytujące Merkiva Alfa z łatwością wprowadzi w stan charakterystycznej dla fazy alfa twórczej medytacji. Przy odrobinie umiejętności można ten stan łatwo pogłębić przechodząc stopniowo w stany theta lub delta.

 

WZORZEC ŚWIĘTEJ GEOMETRII

Już samo spoglądanie na Sferyczną Merkivę Alfa jest źródłem wielu inspiracji. Merkiva staje się bowiem Twoim osobistym nauczycielem Świętej Geometrii. Dzięki niej odkrywasz strukturę Twoich własnych pól wielowymiarowej energii, uczysz się jak się z nimi obchodzić i jak je rozwijać. To Twój wyjątkowy krok w kierunku nowego wymiaru istnienia.

Merkiva Alfa jest lekka, finezyjna i piękna. Intryguje i przyciąga wzrok każdego, nawet osób, które potencjalnie nie są rozwojem duchowym zainteresowane.

 

Wielowymiarowa Merkiva Sferyczna Piramida,święta geometria,energia kształtów,sfera,energetyzator,odpromiennik,Merkaba,piramida horusa,piramidy energetyczne

Na zdjęciu od lewej Merkiva alfa, obok Merkiva Gwiazda

 

 

Porównanie rozmiarów, Merkiva Alfa od prawej, Gwiazda od lewej.

Dzięki stosunkowo niewielkim wymiarom mieści się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Pięknie prezentuje się w salonie lub pokoju gościnnym. Zainstalowana w sypialni sprzyja barwnym snom oraz duchowym wędrówkom.

 

ODPROMIENNIK

Sferyczna Merkiva Alfa stabilizuje i porządkuje energie otoczenia, zmieniając energie chaotyczne i nieharmonijne w uporządkowane i spolaryzowane. Spełniając tę funkcję działa jako odpromiennik. Zwracamy uwagę, że w przypadku promieniowania wysoce przenikliwego takiego jak cieki wodne lub siatka geopatyczna nie chodzi o to, aby to promieniowanie całkowicie zablokować (co jest zresztą zadaniem niewykonalnym), ale żeby je przekształcić w promieniowanie neutralne i dla człowieka nieszkodliwe. Sferyczna Merkiva Alfa skutecznie tę funkcję spełnia. Prosimy pamiętać, że skuteczność odpromiennika zależy od wielkości pomieszczenia oraz od natężenia promieniowania, które ma zostać spolaryzowane.

 

Dane techniczne Sferycznej Piramidy Merkiva Alfa:

Konstrukcja nośna z mosiądzu i z diamagnetycznej stali szlachetnej wypełniona kamieniami półszlachetnymi.

Sfera prawoskrętna wykonana z mosiądzu.

Sfera lewoskrętna z miedzi

Podwójne spiralne sfery zwiększają moc Merkivy o prawie 50% oraz zmieniają charakter energii na toroidalny, przyjazny dla organizmu.

Wysokość – 75 cm

Ciężar wraz ze sferą - około 9 kg

Natężenie radiestezyjne w skali Bovisa - powyżej 95.000

Kryształy w narożnikach: 3 x labradoryt, 3 x kwarc różowy, 3 x ametyst, 3 x amazonit

Kryształy w rdzeniu: granat lub rubin, selenit pomarańczowy, kalcyt złoty, kwarc różowy, apatyt, sodalit, kryształ górski*

Merkiva Alfa ze sferą w komplecie - 2600 zł

 

 

Aby skorzystać ze sprzedaży ratalnej poproś o wystawienie instrumentu na Alegro.

 

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.