Złota Galaktyka-Piramida Wirowa-Kwiat Życia

Poczwórna piramida o proporcjach egipskich otoczona obustronnie skrętną spiralną sferą.

Złota Galaktyka Kwiat Życia - najbardziej zaawansowaną spośród wszystkich naszych konstrukcji. W wyniku wielu doświadczeń z energią piramid, kształtów i wirów powstał instrument o zupełnie unikalnej jakości i precyzji. Złota Galaktyka promieniuje potężnie, jej działanie jest bardzo wyraźnie wyczuwalne. Przekazuje siłę życiową czystą i przyjemna w odbiorze. Otacza użytkownika złotym światłem opiekuńczej mocy.

 

 

Instrument na załączonym filmie został wprawiony w ruch celowo, aby lepiej ukazać jego kształt. W codziennym użytkowaniu Galaktykę utrzymuje się w pozycji równoległej do osi północ-południe (szczegóły w instrukcji).

Poniższy film ukazuje szczegóły budowy Złotej Galaktyki

 

Materiał ma znaczenie

Do budowy naszych piramid używamy mosiądzu, miedzi, tytanu oraz w pełni niemagnetycznej stali szlachetnej. Doświadczenia, które wykonaliśmy pokazały, że przy konstrukcjach wielowymiarowych, takich jak Galaktyka (poczwórnie złożona piramida o proporcjach egipskich), bardzo duże znaczenia ma nie tylko jakość zastosowanych materiałów, ale również ich wzajemne ułożenie. Miedź łączy z energiami Ziemi, tytan i stal szlachetna z energiami Słońca, natomiast mosiądz jest stopem uniwersalnym przewodzącym oba rodzaje energii w zależności od miejsca i sposobu użycia.

Wnętrze, czyli reaktor mocy, składa się z kilku nałożonych na siebie piramid wykonanych z tytanu, miedzi i mosiądzu. Dzięki odpowiednio dobranym materiałom, Galaktyka przekazuje umysłowi użytkownika obraz czysty jak tafla wody.

 

Piramidy słoneczne wykonane są z materiał twardego i lekkiego - z tytanu. Piramidy łączące z polem ziemskim, wykonane są z miedzi i mosiądzu. 

Geometria Ducha

Doświadczenia ukazały nam bardzo ciekawą właściwość, wspólną dla wielowymiarowych piramid każdego typu. Przenikające się nawzajem piramidy zachowują właściwości pojedynczych piramid jedynie częściowo. Przede wszystkim bowiem łączą się one w jedną, wielowymiarową figurę, reagującą na energetyczne bodźce jak jednolity organizm. Im bardziej ktoś ma rozwiniętą wewnętrzną, duchową przestrzeń, tym piękniejsze i bardziej rozbudowane są figury geometryczne, które tą przestrzeń odzwierciedlają.

Urządzenia wysoko rozwinięte, takie takie jak Galaktyka mają naturę biegunową. Biegunowość manifestuje się pomiędzy czubkiem dolnym i górnym oraz pomiędzy naprzeciwlegle położonymi ramionami. Istotne zatem jest to, aby współpracujące ze sobą naprzeciwlegle położone ramiona wyposażać w pary harmonijnie dobranych kryształów.

Kryształy w piramidzie

Kryształy w piramidzie działają jak aktywatory, albo jak paliwo w reaktorze. Gdy się je do piramidy wsadza, daje się wyraźnie odczuć, że zaczynają promieniować silną energię. Ma ona zawsze specyficzną poświatę, kolor oraz właściwości zgodne z rodzajem i z jakością użytych minerałów.

Kryształy w sposób zdecydowany wpływają na jakość funkcjonowania piramid oraz na ich moc. Założenie każdego kolejnego minerału daje mocną i wyraźnie wyczuwalną zmianę energii emitowanej prze urządzenie.

Bardzo istotne jest nie tylko to, jakie kryształy zostaną w piramidzie zastosowane. Decydujące znaczenie ma również to, w jakim miejscu się je założy.

Nigdzie na świecie nie ma opracowań według jakiego wzoru wyposażać piramidę w kryształy. Aby je poprawnie dobrać i założyć, potrzebne jest bardzo dobre wyczucie energii.

Poprzez złożenie czterech przenikających się nawzajem piramid uzyskujemy wielowymiarową figurę wielowymiarową Merkabę. Jest to gwiazda o 18 ramionach. Dwa ramiona główne - górne i dolne, to efekt złożenia czubków piramid. Ramion bocznych jest 16 i są one ułożone we wzór 4 naprzeciwległych par. Mamy więc do czynienia z czterema podwójnymi biegunami. Oto starannie dobrany układ minerałów, w które te ramiona wypozażyliśmy.

 

1) Podwójny biegun ciepła i serdeczności.

 

 

Kwarc różowy na górze - łagodnie rozświetla przestrzeń serca.

 

Pomarańczowy selenit na dole - otacza przyjemną, ciepłą wibracją, która tonizuje emocje, pozwala się rozluźnić, poczuć się bezpiecznie i dobrze.

 

 

 

 

2) Podwójny biegun boskiego wglądu i intuicji.

 

 

 

Ametyst na górze - otwiera na światy anielskie i pozwala wniknąć w wyższe wymiary.

 

Brazylianit na dole - daje łączność z energią pierwotną i nienazwaną, która manifestuje się w naszym życiu jako intuicja.

 

 

 

 

3) Podwójny biegun kontaktów duchowych i ochrony

 

 

Kamień księżycowy na górze - ułatwia kontakt z istotami z innych wymiarów, stymuluje zdolności medialne i szamańskie.

 

Czarny turmalin na dole - stanowi silną ochronę wobec ewentualnych prób naruszenia duchowej suwerenności.

 

 

 

 

4) Biegun zrozumienia i harmonii serca.

 

 

Fluoryt na górze - stymuluje trzecie oko, ułatwia skupienie i zrozumienie.

 

Amazonit na dole - wprowadza ład i porządkuje przestrzeń serca.

 

 

 

 

 

 

Użytkownicy Galaktyki mogą wykonać bardzo ciekawe doświadczenie w parach. Należy siąść lub stanąć naprzeciw siebie tak, aby Galaktyka znajdowała się pomiędzy Wami na wysokości górnej połowy ciała. Skierujcie na siebie narożniki o bliźniaczej biegunowości. W stanie lekkiej medytacji bardzo wyraźnie wyczuwalna jest ich energia, zabarwiona przez kryształy umieszczone w narożnikach. Osoby, które się lubią, zorientują się po chwili, że oprócz energii Galaktyki, odczuwają również siebie nawzajem. Dzieje się to za pośrednictwem niezwykłego przekaźnika, który znajduje się pomiędzy nimi. To Galaktyka wprowadza Was we wspólną przestrzeń ducha.

Moc Wirów

Aby „reaktor” wewnętrznych piramid poprawnie i wydajnie działał, potrzebna jest instalacja rozprowadzająca i ukierunkowująca energię. Taką funkcję spełniają spirale, które nadają przekazywanej mocy łagodny ruch wirowy.

W przyrodzie występują wiry prawo oraz lewo skrętne. Ruch prawoskrętny tworzy energię męską, a lewoskrętny żeńską. Dla zachowania równowagi oba kierunki powinny rozwijać się równomiernie i tak zostało to zaprojektowane w spiralnej sferze otaczającej Galaktykę.

Ruch wirowy w czakrach jest u obu płci inny. Czakry, które u mężczyzny kręcą się w prawo, u kobiety powinny wirować w lewo. Analogicznie czakry, które u kobiety wirują w prawo, u mężczyzny powinny kręcić się w lewo. Ów naturalny, przypisany płci kierunek obrotu jest bardzo często zaburzony i nieprawidłowy. Zaburzenie kierunku przepływu energii jest przyczyną wielu uporczywych dolegliwości, które często samoistnie mijają, gdy przywrócony zostanie naturalny kierunek. Przywrócenie właściwej cyrkulacji energii w czakrach daje zazwyczaj odczucie ulgi, lekkości i zwiększenia sprawności życiowej. Ruch wirowy tworzony przez Złotą Galaktykę łagodnie i skutecznie przywracają naszym czakrom właściwy przepływ.

Czakra podstawy i czakra korony zawsze wirują w tym samym kierunku. U kobiet w lewo, u mężczyzn w prawo. Wir podstawy i korony łączą się ze sobą otaczając nas poświatą zwaną aurą. Gdybyśmy przyjrzeli się naszej aurze w zwolnionym filmie, zorientowalibyśmy się, że jest to w rzeczywistości ruch wirowy. Odzwierciedlenie takiego wiru udało się odwzorować za pomocą oplatających Galaktykę spiral. Ponieważ są to spirale zarówno prawo jak i lewo skrętne, moc przez nie przekazywana jest przyjazna dla obu płci. Moc ta wzmacnia i rozwija aurę, co wyraźnie wpływa na naszą moc i odporność.

Złota Galaktyka,sferyczna piramida,energia wirów

 

Połączenie z Ziemią i ze Wszechświatem

Energia łącząca Ziemię z kosmosem cały czas swobodnie płynie. Nie trzeba jej wywoływać ani produkować, bo ona po prostu jest. Jedyne, co można z nią zrobić to ją ukierunkować - podkręcić, zawirować, przyśpieszyć. Wówczas może ona zacząć działać na naszą korzyść, wywołując lokalnie cuda. Można tego dokonać używając odpowiednio dobranych materiałów i kształtów.

Jeżeli zatem spirala ma wychwycić z przepływającej energii ruch wirowy i przy okazji go wzmocnić, to jej ramiona powinny być ustawione tak, aby ich powierzchnia ukierunkowywała przepływ, ale go nie tamowała. Tak jak w turbinie!

Ułożyliśmy spirale tak, aby utrzymywały one kierunek pionowy, zgodny z kierunkiem przepływu góra-dół.

W efekcie energia wyraźnie przyśpiesza dając subtelne „dmuchnięcie”.

Spirala lewoskrętna zrobiona jest z miedzi a prawoskrętna  z mosiądzu. Dzięki temu powstają dwa wiry - lewo i prawo skrętny. Galaktyka otacza użytkownika opiekuńczą złocistą poświatą.

 

Podwójne spirale układają się we wzór Kwiatu Życia.

kwiat życia,piramida,galaktyka,święta geometria,energia kształtów

Intensywny strumień siły życia

Odczucie przepływu siły życiowej jest bardzo wyraźne i oczywiste. Choć jest ona łagodna i przyjemna, zdarza się, że dawno nie używane meridiany mają w pierwszej chwili trudność z przepompowaniem tak dużej ilości prany. To trochę tak jakby się nagle wskoczyło pod rześki wodospad. Dla naszego energetycznego ciała przebywanie pod takim wodospadem to doskonały masaż uaktywniający i poprawiający przewodzenie. Należy tylko rozsądnie tej kąpieli zażywać. Po pewnym czasie nasz system energetyczny przystosowuje się do zwiększonego przepływu mocy. Wówczas długotrwałe przebywanie pod Galaktyką staje się czystą przyjemnością.

Kiedy się pod nią leży lub siedzi, wchodzi się w naturalną medytację. W takim stanie łatwo możemy uporządkować nasz wewnętrzny świat ponieważ wszystko staje się jasne i logiczne. Dzięki temu podejmujemy dobre decyzje, wybieramy właściwy kierunek. To trochę tak jakby się miało magiczne lustro. Jego powierzchnia jest tak gładka, że widać przez nie to, co dusza pragnie zobaczyć. Nawet jeśli jest to bardzo daleko. Nie dziwię się zatem kiedy leżąc pod Galaktyka otrzymuję przesłania z innych wymiarów…

Złota Galaktyka otacza użytkownika złotą poświatą, stabilizuje i chroni czakrę mocy. Niektórzy użytkownicy odczuwają wirowe pole złotej energii rozwijające się w obrębie splotu słonecznego i serca. Wpływa to łagodząco na emocje i uczucia, stajemy się cieplejsi i milsi. Stabilna czakra mocy pozwala na śmiałą i skuteczną realizację życiowych zamierzeń. Czakra serca otwiera się na miłość. Całość to wrota łączące nas z Wyższą Świadomością. Ponieważ Wyższa Świadomość przejawia się głównie w wymiarach duchowych, łącząc się z nim zyskujemy łagodne i mądre prowadzenie w kierunku światła i wyzwolenia.

 

DANE TECHNICZNE ZŁOTEJ GALAKTYKI:

 

Poczwórna piramida o podstawie czworoboku wykonana zgodnie z proporcjami Wielkiej Piramidy w Gizie (Egipt).

2 wajemnie przenikające piramidy o wibracji męskiej (słonecznej), wykonane z tytanu.

2 wzajemnie przenikające piramidy o wibracji żeńskiej (ziemskiej), wykonane z mosiądzu i miedzi, ustawione pod kątem 45o w stosunku do piramid męskich.

23 kryształy (kamienie półszlachetne) w rdzeniu i w narożnikach:

- 7 kryształów w rdzeniu dobranych zgodnie z układem 7 czakramów w ludzkim ciele.

- 16 kryształów w narożnikach harmonizuje wibracje, wzmacnia i działa rewitalizująco na naszą aurę (ametyst, kwarc różowy, brazylianit, amazonit, kamień księżycowy, czarny turmalin, fluoryt i pomarańczowy selenit)*

* układ kamieni w narożnikach i rdzeniu może się nieznacznie różnić w zależności od wersji produktu i dostępności surowców.

Podwójna spiralna sfera wykonana z miedzi tworzy wzór aktywnego, toroidalnego pola prawo i lewoskrętnej energii.

 

 

Rozmiar XL:

Średnica w pionie: 67 cm pomiędzy biegunem dolnym i górnym

Średnica w poziomie: 91 cm w najszerszym miejscu

Waga netto: około 10 kg

Natężenie radiestezyjne: powyżej 170.000 jednostek Bovisa.

Cena: 4400 zł

 

Rozmiar L:

Średnica w pionie: 59 cm pomiędzy biegunem dolnym i górnym

Średnica w poziomie: 72 cm w najszerszym miejscu

Waga netto: około 9 kg

Natężenie radiestezyjne: powyżej 170.000 jednostek Bovisa.

Cena: 4100 zł

 

 

 

 

Złota Galaktyka Kwiat Życia

 

Złota Galaktyka Kwiat Życia rozmiar L

Rozmiar L

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.