Oddziaływanie energetyczne merkaby

Każda Merkaba jest w swoim zakresie częstotliwości instrumentem silnie oddziałującym. Ogromna większość klientów odbiera to oddziaływanie bardzo pozytywnie. Zdarzają się przypadki, że w pierwszych 2-3 tygodniach kontaktu z Merkabą, niektóre osoby mają wrażenie napięcia w różnych ośrodkach energetycznych swego ciała. Jest to spowodowane niedrożnością w przepływie energii.

Należy pamiętać, że Merkaba pobudza energię życiową. Energia ta powinna przemieszczać się w kanale energetycznym wzdłuż kręgosłupa w sposób swobodny, przechodząc od dołu do góry przez poszczególne czakry. Jeżeli w którejś czakrze napotkana zostanie blokada, pojawia się uczucie dyskomfortu. Blokady powstają na skutek trudnych doświadczeń nabytych w życiu obecnym lub w życiach przeszłych.

Pojawienie się uczucia dyskomfortu w którejś z czakr jest wyraźnym sygnałem, że jest obszar, który należy uleczyć. Medytacja z Merkabą pozwala na uruchomienie procesów prowadzących do wyświetlenia przyczyn powstałych dolegliwości oraz do ich uleczenia. Zdarza się (osobiście to przeżyłem), że dochodzi do przypomnienia sobie wydarzeń sprzed wielu stuleci a nawet tysiącleci...

Uczucie dyskomfortu mija całkowicie po udrożnieniu drogi przepływu energii przez wcześniej niedomagające czakramy. W zamian pojawia się doznanie szczęścia oraz satysfakcji z rozwiązania sytuacji.

Aby wspomóc proces uzdrawiania czakr, warto skorzystać z metod uzupełniających. Jedną z tych metod jest noszenie kamieni szlachetnych i półszlachetnych odpowiednich dla poszczególnych czakr. Dobór odpowiednich kamieni może ułatwić książka Philipa Permutta „Kamienie, które leczą”.

Książka ta jest zazwyczaj dostępna w księgarni wysyłkowej Nieznanego Świata.

Wiele cennych wskazówek na temat pracy z energią czakr można również znaleźć w prezentowanej tu książce:

Księga Czakr – Shalila Sharamon i Bodo J. Bagiński, to prawdopodobnie najlepsza pozycja z zakresu wiedzy o czakrach. Niezwykle przystępna, praktyczna i trafnie ujęta. Polecam każdemu! Książka niestety nie jest dostępna w księgarniach (ewentualnie w antykwariatach). Należy też szukac wersji elektronicznych.

Zachęcamy również do zapoznania się z wiedzą na ten temat, przekazaną w 3 częściowym PRZESŁANIU MIŁOŚCI . Przesłanie to jest opublikowane na portalu Fioletowy Płomień.

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.