Modele i ceny

 

Wielowymiarowe Piramidy Wirowe

Bardzo mocne i wydajne. Wspomagają wirowy ruch czakr. Silnie oczyszczają promieniowanie ludzi, zwierząt i miejsc.

 

 

Złota Galaktyka - Kwiat Życia. Piramida wirowa złożona z 4 przenikających się nawzajem piramid egipskich. Tworzy gwiazdę 18 ramienną (biegun górny, dolny i 16 ramion bocznych). 16-częściowa spirala prawo i lewo skrętna. 23 aktywatory kryształowe.

 

Model Zdjęcie Rozmiar cm Najważniejsze cechy charakterystyczne Natężenie radiestezyjne Bovisa* Cena PLN

Złota Galakatyka

rozmiar XL

Złota Galaktyka Sferyczna Piramida, święta geometria, energia piramid

67 cm pion

91 cm poziom

Najbardziej rozwinięta spośród wszystkich wielowymiarowych piramid. Potężne domowe źródło duchowej siły. Stan Theta, przejście poza umysł, łączność z nadświadomością i z wyższymi wymiarami.

170.000

4400

Złota Galaktyka

rozmiar L

Złota Galaktyka Piramida Wirowa rozmiar L

59 cm pion

72 cm poziom

Działanie podobne do Galaktyki XL, mniejsza i poręczna, mieści się w każdym pomieszczeniu. 150.000

4100

 

Wielowymiarowa Merkiva - podwójna Merkaba (cztery piramidy o podstawie trójkąta). Tworzy gwiazdę 14 ramienną (biegun górny, dolny oraz 12 ramion bocznych), 12-częściowa spirala prawo i lewo skrętna. 19 aktywatorów kryształowych.

Model Zdjęcie Rozmiar cm Najważniejsze cechy charakterystyczne Natężenie radiestezyjne Bovisa* Cena PLN
Merkiva Gwiazda 40 Duża moc skupiona w bardzo zwartym kształcie. Łatwa do przewożenia. Zgrabna i piękna. 60.000

2100

Merkiva Alfa 75 Bardzo intensywna synchronizacja półkul mózgowych i wejście w stan alfa, spontaniczny stan medytacji, precyzowanie i realizowanie celów życiowych. 95.000

2600

Merkiva Alfa Moc 95 Stan Theta. Głęboka medytacja. Zespolenie siły życiowej. Neutralizacja negatywnych energii.
Łączność z nadświadomością.

105.000

Na zamówienie

Obecnie z podwójną spiralą.

Wysyłka tylko na terenie Polski.

3200

 

 

Piramidy Kuliste (Sferyczne)

Merkaba - piramida podwójna o podstawie trójkąta równobocznego tworząca gwiazdę 8 ramienną (biegun górny, dolny oraz 6 ramion bocznych). Otoczona kulistym zwieńczeniem. 13 aktywatorów kryształowych.

Model Zdjęcie Rozmiar cm Najważniejsze cechy charakterystyczne Natężenie radiestezyjne Bovisa* Cena PLN
Merkaba Gwiazda 40 Model kompaktowy, źródło dobrej energii. Poprawia nastrój i pobudza do aktywności.  25.000

950

Złota Merkaba Alfa 75 Wchodzenie w stan alfa i stan twórczej medytacji, precyzowanie i realizacja celów życiowych. 35.000

1250

Złota Merkaba Alfa Moc 95

Pogłębione stany medytacyjne, fale Theta, spokój, odpoczynek, dobry sen

 

1700

PIRAMIDA OGNIOWA

Dar Ognia - Duża Agnihotra

 

Model Zdjęcie Rozmiar cm Najważniejsze cechy charakterystyczne Natężenie radiestezyjne Bovisa* Cena PLN

Piramida Ogniowa

Piramida Ogniowa - Fire Pyramid - Large Agnihotra - Duża Agnihotra

20

Podczas palenia wypromieniowuje ogromną ilość dobroczynnej siły życiowej, oczyszcza pole świadomości w promieniu kilkudziesięciu metrów, zasila rośliny, zwierzęta i ludzi.

 

880

 

 

 

 

Piramidy Ogrodowe

 

Model Zdjęcie Rozmiar cm Najważniejsze cechy charakterystyczne Natężenie radiestezyjne Bovisa* Cena PLN

Merkiva Czakram Ziemi

380

Instrument stacjonarny dużej mocy i dalekiego zasięgu. Całościowe oczyszczanie aury, łączność z wyższymi wymiarami, materializacja dalekosiężnych celów.

270.000

Ze względu na zmianę cen materiałów do produkcji, model wymaga ponownego oszacowania wartości. Prosimy o kontakt telefoniczny.

18000

 

 

 

 

Działanie każdej Piramidy można podzielić na 2 zakresy:

ODDZIAŁYWANIA BEZPOŚREDNIE

Najsilniejsza emanacja Wirowych i Kulistych Piramid do użytku domowego odczuwana jest tuż pod piramidą oraz w jej bezpośrednim sąsiedztwie. Do stacjonarnej piramidy ogrodowej Czakram Ziemi można wejść do środka i tam właśnie jest strefa największego natężenia mocy. Ludzie, którzy stykają się z tymi urządzeniami po raz pierwszy, przeżywają to czasem bardzo intensywnie. Piramidy Wirowe i Kuliste, oczyszczają i rozszerzają aurę oraz bardzo silnie pobudzają przepływ energii we wszystkich czakrach.

Energię piramid trudno zmierzyć, ponieważ nie ma do tego odpowiednich instrumentów badawczych. Jak dotąd jedynym i najlepszym instrumentem jest sam człowiek i jego osobiste odczucia. Ponieważ każda ze Sferycznych Piramid jest swego rodzaju kosmiczną anteną, należałoby posłużyć się zasadą z dziedziny radiotechniki, która mówi o tym, że natężenie promieniowania maleje wraz z kwadratem odległości, zatem im bliżej źródła, tym silniejsza emanacja. Jako przykład podamy nasze doświadczenia z Merkivą Alfa Moc, której emanacja w terenie niezabudowanym była wyraźnie odczuwalna nawet w odległości 800 m od urządzenia.

ODDZIAŁYWANIA SUBTELNE

Prócz emanacji bezpośredniej, bardzo istotne są oddziaływania subtelne. Piramidy tworzą subtelne połączenia z wyższymi wymiarami, dzięki którym do serc i umysłów osób przebywających w strefie ich działania przenikają nowe idee i wartości. Dzieje się to poprzez olśnienia, skojarzenia, sny oraz zaskakujące sploty okoliczności prowadzące do wejścia na wyższy poziom rozwoju. Zakres oddziaływań subtelnych w zależności od mocy i wielkości modelu rozciąga się na wiele kilometrów. Znane są przypadki odbioru oddziaływania subtelnego nawet w odległości 350 km od jego źródła (dotyczy modelu Czakram Ziemi).

 

* Ponieważ brak jest instrumentów badawczych do mierzenia energii piramid, jedynym względnie wiarygodnym pomiarem jest porównawcze badanie radiestezyjne. Wyniki przedstawione w tabeli uzyskano na podstawie porównania z emanacją kompleksu kamiennych kręgów w Grzybnicy koło Koszalina. Podstawą badawczą był Krąg Książęcy, który szacowany jest na 90.000 jednostek Bovisa. Dla porównania Czakram Wawelski oceniany jest zazwyczaj na 120.000 jednostek w miejscu pomiaru, a więc ze względów praktycznych w pewnym oddaleniu od rzeczywistego źródła promieniowania. Należy wziąć pod uwagę, że badania takie zawsze mają charakter subiektywny a ich wyniki zależą od przyjętej skali oraz zdolności i postawy psychicznej osoby, która badania prowadzi. Nie zawsze przy tym najistotniejszym czynnikiem jest zmierzona moc. Ogromne znaczenia ma jakość oraz zasięg promieniowania. W przypadku wspomnianego Czakramu Wawelskiego mamy do czynienia z emanacją na bardzo dużą odległość.

 

SPRZEDAŻ RATALNA

Skorzystaj z rat w systemie PayU (od 0 do 10%). Prosto i skutecznie, bez zbędnych formalności. Decyzja w 15 minut, wszystko przez internet. Sprzedaż ratalna wiąże się z wystawieniem piramidy na Allegro, czynność tą wykonujemy po zgłoszeniu przez klienta chęci zakupu tą metodą.

 

 

Masz pytania? Dzwoń!

 

Tel: 604487802

Odpowiemy i doradzimy.

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.